Labolatorium pomiarów radiologicznych: tel. +48 32 2274012, kom. +48 517 673 754

Testy tomografów komputerowych

Tomografy komputerowe to urządzenia radiologiczne wykorzystywane powszechnie w medycynie oraz weterynarii. Służą one do przeprowadzania podstawowych badań obrazowych, pozwalających na dokładną diagnostykę rozmaitych schorzeń czy urazów różnych części ciała. Jednocześnie maszyny tego rodzaju są używane także w przemyśle, gdzie umożliwiają wykonywanie precyzyjnych badań nieniszczących instalacji lub podzespołów. Niezależnie jednak od zastosowania, tomografy komputerowe muszą być poddawane specjalistycznym testom badającym prawidłowość ich działania oraz spełnianie norm użytkowania urządzeń radiologicznych. Właśnie to oferujemy w naszej firmie.

Wykonywanie testów specjalistycznych tomografów komputerowych

W Laboratorium Pomiarów Radiologicznych zajmujemy się wykonywaniem testów specjalistycznych tomografów komputerowych na zlecenie Klientów działających w branży medycznej, weterynaryjnej oraz w szeroko pojętym przemyśle. Badania przeprowadzamy zgodnie z wymogami Ministerstwa Zdrowia, dysponując niezbędnymi uprawnieniami i certyfikatami potwierdzającymi nasze kwalifikacje. W ramach usług wykonujemy testy akceptacyjne oraz eksploatacyjne, a więc kontrolujemy sprawność tomografów komputerowych przed ich dopuszczeniem do użytku lub w czasie eksploatacji, dopilnowując ich nienagannego działania.

Testy tomografów komputerowych — zlecenia jednorazowe i współpraca długoterminowa

Od prawidłowej pracy tomografu komputerowego może zależeć bezpieczeństwo pacjentów badanych z jego wykorzystaniem, trafność diagnozy lekarskiej, jak również sprawność kluczowych instalacji przemysłowych. Wykonywanie ich specjalistycznych testów pozostaje więc nieodzowne, a pracownicy z naszego laboratorium dbają o świadczenie takich usług z najwyższą precyzją i profesjonalizmem. Zapewniamy możliwość jednorazowej realizacji zlecenia przeprowadzenia badania urządzenia lub długoterminową współpracę. Dostosowujemy też terminy i godziny wykonywania testów tomografów komputerowych do potrzeb Klientów, aby nie wpływać na codzienne funkcjonowanie ich działalności. Zapraszamy do kontaktu.