Labolatorium pomiarów radiologicznych: tel. +48 32 2274012, kom. +48 517 673 754

Wykonywanie testów specjalistycznych monitorów medycznych

Specjalistyczne testy, których wykonywanie świadczymy, poza aparaturą RTG obejmują także monitory służące do wyświetlania obrazów medycznych. Zapewniamy precyzyjne sprawdzenie pracy tego typu sprzętu, jak również skalibrowanie go do obowiązujących standardów. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia procedura ta powinna być przeprowadzana regularnie, co roku, a nawet częściej, aby zachować pełną sprawność i dokładność urządzeń diagnostycznych. Z tego powodu zachęcamy do stałej współpracy, w ramach której zajmujemy się okresowym wykonywaniem specjalistycznych testów monitorów medycznych w różnego rodzaju placówkach, na przykład szpitalach, przychodniach, gabinetach weterynaryjnych bądź pracowniach stomatologicznych.

GL Center: eksperci w zakresie wykonywania testów specjalistycznych monitorów medycznych

Niezawodność, efektywność oraz rzetelność monitorów to podstawowe cechy, dzięki którym urządzenia medyczne umożliwiają bezbłędną interpretację wyników badań, a także adekwatne postawienie diagnozy przez lekarza. W wyniku eksploatacji jednak sprzęt wykorzystywany w placówkach służby zdrowia przekształca parametry pracy, co skutkuje prezentowaniem niespójnych obrazów o obniżonej jakości. Aby zadbać o najwyższe standardy świadczonych usług, należy zlecić wykonywanie specjalistycznych testów profesjonalistom z certyfikatem PCA.

Kompleksowe wykonywanie testów specjalistycznych monitorów medycznych

Nasze Laboratorium Pomiarów Radiologicznych to miejsce, w którym świadczymy kompleksowe wykonywanie testów specjalistycznych monitorów medycznych, w tym urządzeń między innymi:

  • opisowych – klasy A – służących lekarzom do ustalania diagnozy,
  • przeglądowych – klasy B – wykorzystywanych na przykład na salach operacyjnych w trakcie zabiegów czy do prezentowania już gotowych badań, w tym materiałów archiwalnych.

Jako fachowcy z akredytacją nr AB 1456, jak również wysokimi kompetencjami -– działamy w branży od 20 lat, sięgając po sprawdzone narzędzia, a także metody badawcze. Analizujemy jakość obrazu oraz jego progowy kontrast, a w razie konieczności likwidujemy wszelkie defekty i zniekształcenia geometryczne. Klientów zainteresowanych usługą wykonywania specjalistycznych testów monitorów medycznych zapraszamy do kontaktu!