Labolatorium pomiarów radiologicznych: tel. +48 32 2274012, kom. +48 517 673 754

Testy aparatów stomatologicznych

W gabinetach stomatologicznych stosowane jest specyficzne wyposażenie. Wykorzystywane w nich aparaty panoramiczne oraz podobne specjalistyczne urządzenia powinny być poddawane regularnym testom w celu zapewnienia niezawodnego i prawidłowego działania używanego sprzętu. Wykonywaniem badań aparatury tego rodzaju mogą zajmować się wyłącznie akredytowane laboratoria badawcze — takie jak GL Center. Nasza placówka współpracuje w tym zakresie z właścicielami gabinetów stomatologicznych, a także producentami produktów przeznaczonych dla stomatologów.

Wykonywanie testów specjalistycznych aparatów stomatologicznych

Zatrudniony w należącym do nas Laboratorium Pomiarów Radiologicznych zespół specjalistów dysponuje wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalnym sprzętem, co ułatwia sprawną i rzetelną pracę. Zajmujemy się wykonywaniem m.in. testów specjalistycznych aparatów stomatologicznych — urządzeń przeznaczonych przykładowo do robienia zdjęć panoramicznych (które powinny być testowane przynajmniej raz na 12 miesięcy) czy wewnątrzustnych (w tym przypadku istnieje wymóg przeprowadzania badań co 24 miesiące). Wszelkich pomiarów dokonujemy zgodnie z przyjętymi metodami badawczymi, obowiązującymi normami, a także wymaganiami stawianymi przez Klientów.

Profesjonalne wykonywanie testów aparatów stomatologicznych

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie wiarygodnych wyników testów aparatów stomatologicznych, które przeprowadzamy. Realizujemy go m.in. poprzez nieustanne podnoszenie kompetencji za pomocą współprac z ośrodkami naukowymi i technicznymi. Wykonywaniem pomiarów w laboratorium wchodzącym w skład GL Center zajmują się wyłącznie wysoce wykwalifikowani inżynierowie oraz fizycy. Dodatkowo wiarygodność naszych badań została potwierdzona przez Polskie Centrum Akredytacji. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy lub chęci uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące przedstawionej tu oferty.