Labolatorium pomiarów radiologicznych: tel. +48 32 2274012, kom. +48 517 673 754

Testy Specjalistyczne


Laboratorium Pomiarów Radiologicznych wykonuje pomiary wyposażenia do radiologii w zakresie przewidzianym dla testów odbiorczych oraz testów eksploatacyjnych specjalistycznych zgodnie z wymogami Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 12 grudnia 2022 r. w sprawie testów eksploatacyjnych urządzeń radiologicznych i urządzeń pomocniczych. Dz.U z 2022 r. poz.2759 z dnia 27 grudnia 2022 r.


Obszar akredytowany naszej działalności badawczej określają uzyskany Certyfikat oraz Zakres Akredytacji. Nasze Laboratorium posiada uprawnienia do wykonywania testów specjalistycznych aparatów do radiografii ogólnej, fluoroskopii i angiografii, mammografów, aparatów stomatologicznych a także do testów urządzeń współpracujących, wyposażenia pomocniczego i pomieszczeń pracowni radiologicznych.
O nas
O nasZachęcamy Państwa do długoterminowej współpracy opartej na stałym zleceniu wykonywania testów eksploatacyjnych i przeglądów użytkowanej przez Państwa aparatury radiologicznej stosownie do Państwa potrzeb i oczekiwań. Działamy na terenie całego kraju, wykonujemy zlecenia według akredytowanych procedur badawczych zgodnie wymaganiami przepisów oraz wymaganiami naszych klientów. Oferujemy możliwość wykonania testów w godzinach nocnych oraz w dni wolne tak aby nie blokować normalnej pracy pracowni diagnostycznych.

Celem zlecenia testów prosimy o kontakt z naszym biurem.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i wyjaśnimy wątpliwości. Zapraszamy!